קבלו 4 טיפים שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים עם חוש הראייה הדיגיטלי​ – Digital Culture

קבלו 4 טיפים שיהפכו את חוש החיים שלכם להרבה יותר קלים עם חוש הראייה הדיגיטלי

הכירו את אפליקציית Google Lens

גוגל לנס היא אפליקציה שמזהה מה אתם מכוונים אל המצלמה של הסמארטפון, ומעניקה לכם מידע ופרטים עליו. Google Lens מאפשר לחפש את מה שבמסך, לבצע משימות מהר יותר ולהבין את העולם שמסביב — באמצעות המצלמה או תמונה בלבד. האפליקציה מספקת לנו את כל המידע שיוצר אצלינו "סקרנות בריאה"  ואין לנו את היכולת הפשוטה לברר על זה מבלי שזה יגזול מאיתנו זמן רב.

במאמר הבא, ריכזתי עבורכם את כל הדברים שתוכלו לעשות עם האפליקציה!

1. תוכלו לסרוק ולתרגם טקסט

אפשר לתרגם מילים שרואים, לשמור כרטיס ביקור באנשי הקשר, להוסיף אירועים ליומן מפוסטר ולהעתיק קודים מסובכים או פסקאות ארוכות ולהדביק אותם בטלפון כדי לחסוך זמן.

תוכלו להמיר את כל כרטיסי הביקור הפיזיים שאתם אוספים באירועי נטוורקינג למיניהם לאנשי קשר דיגיטליים. כדי לעשות זאת, עליכם פשוט לכוון את עדשת המצלמה לכיוון כרטיס הביקור, לחכות שהיא תזהה את הכרטיס, וללחוץ על העיגול שמייצג אותו. בתוך שניה ייפתח בפניכם תפריט הכולל אפשרות לשמור את איש הקשר למכשיר, להתקשר אליו, לשלוח מייל, הודעה, או להיכנס לאתר (אם מצויין אחד כזה על הכרטיס).

*גוגל לנס לאייפון עובד באותה הצורה.

2. תוכלו לזהות צמחים ובעלי חיים

נניח ואתם מטיילים  בשמורת טבע, ואתם רוצים לדעת מה השם של הצמח היפה שעברתם  שעברתם על ידו כרגע, או לדעת עוד פרטים על סוג בעל החיים שראיתם?

עם Lens תוכלו פשוט לצלם ולקבל את כל המידע שתרצו לשתף!

3. תוכלו לחקור מקומות בסביבה

התגעגעתם לטייל בחו"ל? ניתן לזהות ציוני דרך, מסעדות וחנויות ולקבל עליהם מידע. אפשר גם לראות דירוגים, שעות פעילות, עובדות היסטוריות ועוד.

אם המקום אליו אתם נוסעים לא דובר אנגלית כשפת אם, אתם עשויים להסתבך עם פירוש של שלטים, תפריטים וכו׳. עם Lens תוכלו גם לתרגם מנות מסוימות לשפה שלכם, וגם לצפות בתמונה של המנה רק מצמד המילים שלה!

לאחר שמילאתם את הקיבה, אתם ממשיכים למקום תיירותי מפוצץ באנשים, אבל אין לכם מושג על מה כל הטררם? פשוט צלמו עם גוגל לנס וקבלו את כל המידע ההיסטורי על אותו מקום.

4. תוכלו למצוא איזה מראה שאתם אוהבים

 אפשר למצוא בגדים, רהיטים ועיצובים דומים לכאלה שמוצאים חן בעיניך.

נכנסתם לחנות בגדים\ נעליים וראיתם מוצר שגנב לכם את העין. מה הקאטץ'? מחיר יקר למדי. עם אפליקציית Google Lens, תוכלו לצלם את המוצר ולראות היכן תוכלו לקנו אלטרנטיבות דומות (או אולי זהות) לו.
ראיתם פריט מסוים שאהבתם ואתם מתביישים לשאול 'מאיפה קנית את זה'?, פשוט תצלמו את הפריט ותקבלו את כל המידע בלי לומר מילה! (תוודאו שהפלאש לא מופעל 😊)

5. לסרוק קודים

סריקה מהירה של קודי QR וברקודים במקום להוריד אפליקציה נוספת לסריקת ברקודים.

הצטרפו לעשרות ארגונים שעברו שינוי תפיסה דיגיטלי ותגלו עולם  שלם – בסמארטפון שלכם!

(מומלץ להגיע עם 100% הטענה)