סליקה ותשלומים באינטרנט: 4 חלופות ל PayPal עבור העסק שלכם – Digital Culture

סליקה ותשלומים באינטרנט: 4 חלופות ל PayPal עבור העסק שלכם

מזה שנים ש-PayPal ניצבת בחזית עולם הסליקה באינטרנט, אך פעמים רבות אין בשירות זה די בשביל לספק את צרכיכם, בין אם יש לכם לקוחות שאינם יכולים לשלם בעזרת השירות, או שהעמלות שגובה חברת PayPal הן גבוהות מדי בעינכם, ייתכן ותרצו להעיף מבט באופציות הבאות:

Google Wallet

למערכת שנקראה בעבר Google Checkout אמנם אין את כל השכלולים של Paypal, אבל לשחקן המתחיל והבינוני היא מציעה עמלות שימוש טובות יותר. העברות חינמיות בין בנקים לאתר, עמלה של 2.9% לשימוש בכרטיסי אשראי ובונוס מרכזי בדמות היעדר עמלה בעת קבלת תשלום. כאשר מגבלת ההעברות עומדת על 10,000$ לעסקה ו50,000$ ל5 ימי עסקים Google Wallet מהווה פתרון נוח עבור צרכנים ועסקים קטנים.

Skrill

אתר Skrill הוא אחת האלטרנטיבות האמיתיות לPayPal, מערכת פיננסית מבוססת המסוגלת לטפל באמצעי סליקה מגוונים, ומציעה עמלות הזולות משמעותית לעומת המתחרים, במיוחד אם אתם עושים את עסקיכם באירופה. ספקים ועסקים רבים עושים שימוש במערכת והיא מהווה את המערכת הפופולרית ביותר אחרי PayPal. עם עמלות שמתחילות ב1.4% ומגיעות לכדי 3.9% במיוחד אם יש לכם עסקים בבריטניה תרצו לעשות שימוש במערכת זו.

Payza

אחד מן התחליפים הפחות מוכרים בשוק, Payza מציעה עמלות משתלמות, המשתנות בהתאם לעסקה ואף שירותים חינמיים מסוימים. גם אם היא איננה שחקן ראשי בתחום עבור עסקים קטנים היא יכולה להוות חסכון אל מול PayPal.

Payoneer

מערכת Payoneer מציגה יתרון מרכזי על פני מתחריה, והוא שביכולת המשתמשים לפתוח חשבון בנק אמריקאי וירטואלי, יכול לשמש תושבים ממדינות מסוימות בעסקאות בארה"ב. עם עמלה שנתית של 29.95$ לניהול החשבון ועמלה של 3$ על משיכות בכספומטים, Payoneer איננה השירות הזול ביותר אך היא נעשית יותר ויותר פופולרית.

הרצאה
45-90 דקות


אנרגיה גבוהה, קצר וקולע
ללא הגבלה במספר המשתתפים


סדנה
חצי יום / יום מלא


מקסימום תוכן, עדכני ואפקטיבי
מומלץ עד 50 משתתפים