ניהול דיגיטלי – מיקור חוץ ועבודה עם פרילאנסרים מכל העולם – Digital Culture

ניהול דיגיטלי – מיקור חוץ ועבודה עם פרילאנסרים מכל העולם

בעידן בו האינטרנט והמחשב הם הכלים המרכזיים לעבודה היום יומית שלנו, לחלקנו אין את הצורך להגיע למשרד ולעבודה בכל יום בשבוע. אל מול התופעה של יותר ויותר ארגונים שמעסיקים את העובדים שלהם מהבית בחלק מימות השבוע, אנו גם עדים לתופעה נוספת, בה ארגונים רבים כלל לא מעסיקים את אותם אנשים בהעסקה ישירה, אלא בהתקשרויות קצרות מועד ושימוש מרובה בעצמאיים לכל מיני פרויקטים מזדמנים וקבועים.

כדאיות כלכלית – תפוקה גבוהה וחסכון בהוצאות

עבור חברות ועסקים קטנים, העסקת פרילאנסרים במיקור חוץ היא כדאית יותר, שכן המעסיק לא נדרש לכל מיני תשלומים כמו הוצאות רכב, הוצאות פנסיה וביטוח לאומי שהיה חייב לאותו עובד אילו היה מעסיק אותו בהעסקה ישירה. מצד שני, הדבר מקנה גמישות למעסיק שכן אם יש לו פרויקט גדול למשך שלושה חודשים הוא יכול להעסיק פרילאנסר למשך כל תקופת הפרויקט ולאחר סיום הפרויקט להפרד ממנו.

Fiverr ו-Elance – פרילנסרים מכל העולם

ברחבי הרשת קיימים כיום אתרים רבים אשר מאפשרים למעסיקים לחפש פרילאנסרים בתחומים שונים, כאשר האתרים Fiverr ו-Elance, הם שניים מהאתרים הגדולים יותר בתחום חיפוש העובדים במיקור חוץ. באתרים אלה מציעים את עצמם פרילאנסרים רבים במקצועות שונים, החל מעיצוב גרפי, דרך כתיבת תוכן, מקדמי אתרים, כותבי קורות חיים, עורכי דין ועוד רבים אחרים אשר מציעים את השירותים המקצועיים שלהם.

פרילנסרים מישראל – Xplace

לצידם, קיים גם האתר איקס פלייס, הגרסא הישראלית של אותם אתרים, שבימים אלו מתפתח מאוד וגם שם ניתן למצוא מעסיקים רבים אשר מפרסמים פרויקטים שונים אליהם מגישים הצעות רלוונטיות.

העבודה ברוב התחומים מתבצעת דרך המחשב, כך שאין צורך בפגישות והגעה של הפרילאנסר אל המשרדים של החברה בכל יום, ואת רוב תוצרי העבודה מעביר הפרילאנסר דרך האינטרנט, כל זאת על מנת להקל על המעסיקים ולהוריד מהם עומס ככל שניתן.

גם הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק ולינקדין הן פלטפורמות ניהול דיגטליות המאפשרות לבעלי המקצוע לגייס לעצמם פרוייקטים חדשים ולבעלי החברות לספק את אותם פרוייקטים דרך איתור ספיציפי לפי קהלי יעד ממוקדים.

לקבלת הצעת מחיר להרצאה או לסדנה לחצו מטה!

הרצאה
45-90 דקות


אנרגיה גבוהה, קצר וקולע
ללא הגבלה במספר המשתתפים


סדנה
חצי יום / יום מלא


מקסימום תוכן, עדכני ואפקטיבי
מומלץ עד 50 משתתפים