קורסים באינטרנט: ללמוד מהבית ולקבל תואר של אוניברסיטה – Digital Culture

קורסים באינטרנט: ללמוד מהבית ולקבל תואר של אוניברסיטה

בשנים האחרונות אנו עדים לחברות רבות בתחום הדיגיטל שמשקיעות כספים רבים בתחום ה:  E-Leanring, תחום שללא ספק צובר תאוצה, ועוד עתיד להיות הדבר הבא בעולם ההשכלה. E-Learning היא למעשה למידה מרחוק באמצעות תוכנות מחשב ואינטרנט, כאשר תהליך הלימוד כולל שימוש בסרטונים, מסמכים וקבצים שהועלו לרשת והרצאות. כרגע הפוקוס הגדול של ה- E-Learning הוא דווקא במוסדות ההשכלה הגבוהה כמו אוניברסיטאות ומכללות, שם אנו עדים לסטודנטים רבים שמחפשים אלטרנטיבה איכותית במקום ההגעה לשיעורים בקמפוסים, תוך מחשבה שהם צריכים לעבוד, להתקדם בקריירה שלהם וכמובן גם לשלם את שכר הדירה, בזמן שלעיתים אצל רבים מהם ישנה תחושה של בזבוז הזמן שבו הם שוהים בקמפוס.

למידה מקוונת – לדעת הכל מכל מקום

קברינטי האוניברסיטאות והמכללות הבינו שהם לא יכולים למגר את התופעה של סטודנטים שמחפשים את אותם הפתרונות ולכן החליטו דווקא לאמץ אותם מתוך ראייה שככה עלולים להראות הלימודים האקדמיים בעוד עשר שנים. אוניברסיטאות רבות החליטו שעל מנת לסייע לסטודנטים שמחפשים פתרונות להשלמת החומר שהפסידו בשיעור, עליהן  ליצור פלטפורמה אינטרנטית, בה הם יוכלו להוריד חומר ואף לצפות בהרצאות און ליין.

למידה מרחוק ללא נוכחות בכיתה

אנו עדים כיום ליותר ויותר מוסדות אקדמיים שדואגים לצלם הרצאות, כך שסטודנטים יוכלו לצפות בהן בזמנם החופשי באמצעות הגישה האינטרנטית ובכך להשלים את מה שהפסידו בכיתה, תוך הורדת המסמכים הרלוונטיים לאותו שיעור, הגשת שיעורי הבית באמצעות אתר האינטרנט של המוסד האקדמי ובכך להצליח ללמוד את החומר ולהישאר תמיד עם האצבע על הדופק, גם מבלי להגיע לשיעורים באופן פיזי.

לומדים דרך האינטרנט

ישנן אוניברסיטאות ומכללות שהחלו להציע קורסים במתכונת אינטרנטית בלבד, כך שלמעשה באותו קורס אין כלל מפגשים פרונטליים, וכל הקורס, החל מהתוכן, דרך הרצאות, ועד הגשת שיעורי בית ועבודות נעשה דרך פלטפורמה אינטרנטית, דבר שבהחלט מראה כי אנחנו בדרך למעבר מוחלט של ההשכלה מהקמפוסים אל רשת האינטרנט.

הרצאה
45-90 דקות


אנרגיה גבוהה, קצר וקולע
ללא הגבלה במספר המשתתפים


סדנה
חצי יום / יום מלא


מקסימום תוכן, עדכני ואפקטיבי
מומלץ עד 50 משתתפים