כלים לשיתוף קבצים שכדאי להכיר – Digital Culture

כלים לשיתוף קבצים שכדאי להכיר

אחד הכלים היותר פופולאריים ברשת האינטרנט בימים אלו הוא תוכנות לשיתוף קבצים. אותן תוכנות הפכו לשימושיות בקרב סטודנטים, אנשי עסקים, אנשי תוכן, אנשי שיווק ולמעשה, כמעט כל מי שמשלב בחייו מחשבים ואינטרנט מקפיד לעשות בהן שימוש.

הקבצים שלך – בכל מקום

השימוש באותן תוכנות נמצא בעלייה מתמדת, זאת לאור אורח החיים הדינאמי אשר לעיתים מאלץ אותנו לנוע ממקום למקום עם תכנים מסוימים. הנה דוגמא… אנחנו נמצאים בדרך לפגישה חשובה, אך שכחנו את אחד המסמכים החשובים לפגישה עצמה. כל מה שעלינו לעשות זה לשלוח את הקישור לקובץ במייל למשרד אליו אנו מגיעים לפגישה, והקובץ פשוט יחכה לנו שם מודפס.

יתרון נוסף של כל אותן תוכנות לשיתופי קבצים, טמון בכך שיותר אנו לא צריכים לדאוג לגיבויים של קבצים היות וכל המידע זמין לנו דרך תוכנת השיתוף בלי יותר מידי מאמץ. בחרנו להציג בפניכם שלוש תוכנות נפוצות לשיתופי קבצים.

דרופבוקס – Drop Box

המוכרת מכולם כיום היא דרופבוקס שהפכה לגורו של תוכנות השיתוף עם מעל 350 מיליון משתמשים ברחבי העולם, דרופבוקס היא זו שלמעשה הפכה את שירות הענן משירות ששומר לנו רק מיילים במחשב, לשירות ששומר לנו כל קובץ שאנחנו רוצים. עם ממשק נוח במחשב כמו גם אפליקציה נוחה מאוד, דרופבוקס כנראה תמשיך להיות אחת התוכנות המובילות בתחום.

גוגל דרייב – Google Drive

גוגל דרייב גם הוא שירות מוכר שמציע לגולשים שלו עד 15 ג'יגה בייט של אחסון חינם. גוגל הבינה שעליה לתת פתרון לגולשים שלה ולמשתמשי ג'ימייל על מנת שיוכלו לנהל את הקבצים שהם מקבלים ושולחים במייל בצורה מאורגנת. כך שבמקום שיהיו מפוזרים בתיבת המייל שלהם, הם יוכלו לסדר אותם בתיקיות מסודרות וכך כל פעם לשלוח מה שהם צריכים במידת הצורך.

קופי – Copy

חברה חדשה בתחום נקראת קופי אשר תוך זמן קצר הצליחה לגרוף לא מעט משתמשים, כאשר המומחים בתחום זוקפים זאת לשירות הנוח שלה שנתמך בממשק ידידותי ויעיל למשתמש. יחד עם המחירים הזולים שהיא גובה על קניית שטחי אחסון מעבר ל 15 ג'יגה בייט שמקבל כל משתמש בחינם מובטח לה עתיד בתחום אחסון הקבצים.

הרצאה
45-90 דקות


אנרגיה גבוהה, קצר וקולע
ללא הגבלה במספר המשתתפים


סדנה
חצי יום / יום מלא


מקסימום תוכן, עדכני ואפקטיבי
מומלץ עד 50 משתתפים